Як оформлювати відмітку про реєстрацію на вхідних документах

12207

Запитання

Відповідь

Реєстраційний індекс (номер) і дата надходження документа є складниками відмітки про надійдення документа до навчального закладу.

Відповідно до пункту 5.31 Національного стандарту України «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів» (ДСТУ 4163-2003) реєстраційний індекс (номер) і дату надходження документа ставлять у правому куті нижнього берега лицьового боку першого аркуша документа.

За потреби, окрім реєстраційного індексу (номера) і дати надходження документа, додатково проставляють годину і хвилини надходження документа, що, зокрема, є доцільним у разі отримання термінових чи особливо важливих документів, а також телеграм, телефонограм, факсограм.

Відмітку про надійдення документа до навчального закладу доцільно ставити за допомогою штампа.

Загальноосвітній навчальний
заклад № 1111

Вх. № 167

31.11.2016

Рекомендовані розміри штампа:

  • ширина — 41 мм
  • висота — 16 мм.

Вимоги до розміру шрифту у штампі не встановлено. Цей параметр визначають під час виготовлення штампа залежно від кількості знаків у його тексті.

Як виняток, якщо штампа немає, то реєстраційний індекс (номер) і дату надходження документа можна проставляти від руки.             

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14327

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24618

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
456