У закладах освіти діють постійні та тимчасові комісії — атестаційна, бракеражна, інвентаризаційна та інші. Як оформлювати зміни, якщо член комісії змінив прізвище, посаду, звільнився? Як уводити до складу комісії нового працівника?
Яку медичну довідку подають для зарахування до закладу загальної середньої освіти та закладу дошкільної освіти? Хто її видає і скільки часу зберігається в закладі освіти після подання?
Де і як визначене поняття «територія обслуговування закладу загальної середньої освіти»? Хто закріплює територію обслуговування за закладом освіти?
Як організувати під час батьківських зборів закладу загальної середньої освіти ведення протоколу?
Який наказ потрібно видати, коли обов’язки відсутнього у зв’язку з відпусткою завідувача господарства виконує інша особа?
Учнів, які виїхали за кордон і протягом І семестру не вийшли на зв’язок, не атестували. Чи можна їх відрахувати із закладу? Що має зробити адміністрація закладу освіти?
Відомо, що до атестаційної комісії закладу освіти залучають не менше п’яти осіб. Також потрібно обрати голову та секретаря. Тобто в атестаційній комісії має бути не менше семи осіб?
У школі запровадили електронний журнал. Чи потрібно паралельно вести паперовий? Чи обов’язково роздруковувати електронні класні журнали? Скільки часу потрібно зберігати класний журнал?
З початку навчального року заклад освіти працював онлайн. В одному з класів навчалося п’ять учнів. Із грудня заклад освіти працює вже очно, але учнів у цьому класі стало чотири. Чи можна посеред навчального року закривати клас?
Який обсяг викладацької роботи може виконувати вчитель за сумісництвом у тому самому закладі освіти, де він працює?