Яку документацію оформлюють у разі утворення НВК

3748

Запитання

Відповідь

Статут новоутвореного, реорганізованого шляхом злиття, навчально-виховного комплексу (НВК) має бути затверджений ще на етапі його державної реєстрації як нової юридичної особи у встановленому законодавством порядку.

Положення статуту є важливими при веденні ділової документації у навчальному закладі. Окрім того, слід враховувати питання повного чи часткового правонаступництва НВК щодо своїх прав та обов’язків, яке має бути відображене у рішенні відповідного уповноваженого органу та (або) статуті НВК.

Оскільки НВК є новим навчальним закладом, то відповідну ділову документацію оформлюють у новій редакції з огляду на наявність у навчальному закладі двох підрозділів — шкільного та дошкільного. Зокрема, видають організаційно-розпорядчі накази про:

  • функціональні обов’язки працівників
  • режим роботи НВК
  • організацію виховної роботи
  • харчування учнів (вихованців).

Під час злиття навчальних закладів важливим є питання формування штатного розпису НВК. Про необхідне кадрове забезпечення має дбати орган управління освітою. Як правило, працівників реорганізованих навчальних закладів у порядку переведення приймають на роботу до новоутвореного.

Якщо ж під час реорганізації планують скорочення працівників — тобто звільнення за пунктом 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII, — то дотримуються відповідної процедури.

Адміністрація новоутвореного НВК має зібрати конференцію трудового колективу та спільно з первинною профспілковою організацію вирішити питання про такі нові аспекти роботи закладу, як-от:

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4951

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10392