Поетична мандрівка з дошкільниками триває

Теми:
Поезія розвиває уяву, пам’ять, мовлення та мислення, підвищує загальний культурний рівень і впливає на емоційний стан дитини. На сторінках «Методичної скарбнички вихователя» ви знайдете ідеї, як ознайомити дітей з поезією, навчити їх шукати у віршованих рядках приховані сенси й поради

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

У лютневому числі журналу — літературний проект «Вірші бувають різними», у межах якого ми взялися довести, що з віршами можна і гратися, і вчитися, і творити.

На картках картотеки в підрубриці «Справи дня» — описи ігор, вправ та інших форм роботи з дітьми під час проживання тематичних днів. У підрубриці «Центри розвитку» шукайте практичні матеріали для роботи з дітьми у різних центрах розвивального середовища: центрі математики, науки, слова, здоров’я, творчості, театру, гри.

Кольорові сторінки першого числа містять такі матеріали:

  • асоціативна карта «Вірші бувають різними» та завдання для самостійної діяльності
  • майстер-класи із виготовлення акваріумних рибок та створення пейзажів на вологому папері
  • ілюстрацію для обговорення.

Коли йдеться про роботу з віршами, перше, що спадає на думку: прочитати, послухати, завчити напам’ять. Насправді вірші — це ще й безмежне поле для ігор. Чисельні жартівливі поезії, вірші-забавлянки, усілякі руханки розважать дітей, дадуть змогу їм сповна проявити свою фантазію, творчі здібності. У чому ж секрет таких віршів та як правильно організувати ігри з ними? Докладніше про це, а також описи ігор та вправ логіко-математичного спрямування на картках картотеки, завдання для самостійної діяльності — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 02/2018.

Нагадуємо, що журнал «Методична скарбничка вихователя» оголошує конкурс «Майстер-клас у системі освітньої роботи з дошкільниками».

У попередньому номері — Поетичний календар

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Створюємо писанкове дерево

Замислюєтеся над тим, яку цікаву художню працю запропонувати дошкільникам напередодні Великодня? Можна провести дистанційний майстер-клас та спробувати виготовити унікальну композицію в нетрадиційній техніці — писанкове дерево, крона якого відтворюватиме державні кордони України
6422

Свято букварика: особливості проведення

Перший клас - це завжди випробування, як для батьків, так і для дітей і вчителя-класовода. Тому завершення навчання за «Букварем» всіма традиційно сприймається як перша шкільна перемога. У статті - декілька порад, як її відзначити, що потрібно врахувати під час заходу, які ідеї можна втілити. А також готовий сценарій свята.
13371

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді