Передусім думаємо про себе!

Запобігти проблемам значно легше, ніж потім виправляти помилки. А практичному психологу доводиться виправляти їх чимало

Аби не потонути в чужих помилках, варто насамперед організувати просвітницьку і профілактичну роботу. Уявіть, як легко буде вам працювати, шановні колеги, якщо тата і мами матимуть високу психолого-педагогічну культуру, та педагоги не нехтуватимуть знаннями дитячої психології.

Публікації жовтневого числа журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» допоможуть вам пояснити батькам:

Якщо вам довелося консультувати батьків онкохворої дитини — ви знаєте наскільки це складно. Скористайтеся нашими підказками, завдяки яким ви зможете удосконалити свої вміння роботи зі складною інформацією. Робитимете це впевненіше і свідоміше.

У цьому числі розкрито завершальну тему дистанційного навчального курсу «Невротичні розлади дітей дошкільного віку». А також подано правила виконання контрольної роботи. Будьте уважні — і ви впораєтеся з усіма запитаннями! Найкращі отримують сертифікат.

З повагою,
Тетяна Гурковська,
головний редактор журналу

У попередньому числі — І знову старт…

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічний супровід дошкільників із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності

«За ним неможливо встежити», «Вона така нетерпляча, ніколи не завершує розпочату справу» — з таких скарг батьків і педагогів зазвичай розпочинається робота практичного психолога, спрямована на допомогу гіперактивним дітям
24219

Вивчаємо фізіологічну готовність дитини до школи

Готовність дитини до школи — глибоке та комплексне поняття, яке охоплює різні види показників, зокрема й функціональну готовність. Аби визначити її, слід скористатися спеціальними методиками
17641

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді