I знову старт…

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Налагодити взаємини з дітьми та дорослими — чи не найголовніше завдання кожного педагогічного працівника на початку навчального року

Вибудувати взаємодію з дитиною допоможе влучний «рецепт» від дитячого психолога Юлії Гіппенрейтер, який вкладається у дві фрази:

  • «Коли ви розмовляєте з дитиною — помовчіть!»
  • «Коли ви хочете щось сказати дитині, скажіть це спершу собі!»

Аби роз’яснити тонкощі спілкування з дитиною батькам і вихователям, скористайтеся публікаціями журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» № 09/2017. На його сторінках, шановні колеги, ви знайдете відповіді на запитання щодо того, як:

  • спілкуватися з дитиною ефективно
  • з’ясувати, наскільки комфортно дитина почувається в групі
  • запобігти дезадаптації дітей до умов дитячого садка
  • визначити потребу у зверненні до нейропсихолога
  • організувати роботу з психокорекції невротичних розладів особистості дитини
  • подбати про здоров’я колег за допомогою графології.

Навчальний рік лише розпочався і попереду ще багато цікавих статей та влучних підказок.

Шановні колеги, вітаю вас з початком нового навчального року та професійним святом — Днем Дошкілля. Бажаю, аби ви легко і впевнено крокували професійним шляхом. А ми вам у цьому допоможемо.

З повагою,
Гурковська Тетяна Леонідівна,
головний редактор журналу

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика на дитину дошкільного віку

Психолого-педагогічна характеристика дитини - один із документів, які подають в інклюзивно-ресурсний центр батьки для проведення комплексної оцінки розвитку дитини. Яка роль характеристики та її зміст - читайте у статті. Заодно проаналізуєте зразок характеристики.
6837

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1788

Куди зникає час практичного психолога? Заповнюємо статистичний звіт

Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
36641

Готовність дитини до школи: співпраця з батьками

Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас: у шість чи в сім років. Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути їхню увагу під час підготовки дитини до школи?
12870

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді