Яку навчально-методичну літературу обрати вчителям НУШ

11868

Запитання

У 2018/2019 навчальному році вчителі початкової школи мають забезпечити освітній процес відповідно до Концепції Нової української школи та нового Державного стандарту початкової освіти. Яку навчально-методичну літературу обрати вчителям?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Наказом від 05.06.2018 № 595 МОН України надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчально-методичній літературі:

упорядники Н. З. Софій, О. В. Онопрієнко, Ю. М. Найда, М. С. Пристінська, І. О. Большакова, за заг. ред. Н. М. Бібік

авт. колектив/заг. ред. проф. Т. М. Сорочан; наук. ред. та впорядкування В. В. Сидоренко, Я. Л. Швень

Гриф надано, враховуючи рішення колегії МОН від 24.04.2018 (протокол № 4/4-19) «Про схвалення переліку навчально-методичної літератури для початкових класів Нової української школи, що видаватиметься за кошти державного бюджету в 2018 році».

Окрім навчально-методичної літератури, згаданої вище, за державний кошт у цьому році видадуть:

Вебінар ВМДЗ

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

НМТ / ЗНО у 2025 році

Як буде проходити НМТ у 2025 році, дізнаємося вже зараз. Адже майбутні вступники розпочали підготовку до іспитів. Що чекає їх наприкінці навчального року?
3646

Як укладати індивідуальний навчальний план учня з особливими освітніми потребами

Індивідуальна траєкторія розвитку, індивідуальна програма розвитку, індивідуальний навчальний план — що це і для чого. З’ясовуємо, як забезпечити індивідуалізацію освітнього процесу дитини з ООП відповідно до нормативних документів
278