Відповіді на запитання за темою Освітній процес

Облік навчальних досягнень тимчасово переміщених учнів: чи вписувати у Класні журнали
Тимчасово переміщених учнів, що планують повертатися на навчання до попереднього закладу загальної середньої освіти, вписувати до Класних журналів чи вести для них окремі?
2403
Як заповнювати Класний журнал в інклюзивному класі
У типовому навчальному плані для дітей з інтелектуальними порушеннями на трудове навчання та інтегрований курс «Я досліджую світ» виділяють більше годин, ніж у типовому навчальному плані початкової школи з українською мовою навчання. Як у такому разі заповнювати Класний журнал?
18475
Діяльність ГПД в умовах адаптивного карантину
Як має функціонувати ГПД в період адаптивного карантину? За нормативними документами, які регламентують діяльність груп подовженого дня, наповнюваність має становити 30 учнів, але це суперечить рекомендаціям Головного державного санітарного лікаря України
3555
Коли потрібно прийняти рішення про проведення конкурсу на посаду директора
У директора-пенсіонера закінчується строковий трудовий договір 30 червня 2021 року. Засновник до цього часу не повідомив про проведення конкурсу. Чи порушив він законодавство та як діяти директору?
900
Чи можна зменшувати години предметів інваріантної складової
Години на вивчення предметів інваріантної складової можна зменшувати не більше ніж удвічі. Про це йдеться у Типовій освітній програмі закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня. Чи є змога зменшувати кількість годин фізкультури у 5-х класах з 3-х до 2-х та 1,5?
2382