Відповіді на запитання за темою Освітній процес

Інтегровані курси «Робототехніка», «Драматургія і театр», «STEM»
У 5—6-х класах є міжгалузеві інтегровані курси «Робототехніка», «Драматургія і театр», «STEM». Це предмети варіативного чи інваріантного складника? Чи всі учні мають відвідувати ці інтегровані курси?
289
Чи можна організовувати дистанційне навчання без синхронного режиму
У 2023/2024 навчальному році школа працює очно. Частина дітей перебуває за межами України. Чи може заклад організувати навчання для таких учнів з використанням технологій дистанційного навчання і не проводити синхронні заняття, а давати завдання за допомогою порталу «Нові знання»?
872
Облік навчальних досягнень тимчасово переміщених учнів: чи вписувати у Класні журнали
Тимчасово переміщених учнів, що планують повертатися на навчання до попереднього закладу загальної середньої освіти, вписувати до Класних журналів чи вести для них окремі?
2791
Як заповнювати Класний журнал в інклюзивному класі
У типовому навчальному плані для дітей з інтелектуальними порушеннями на трудове навчання та інтегрований курс «Я досліджую світ» виділяють більше годин, ніж у типовому навчальному плані початкової школи з українською мовою навчання. Як у такому разі заповнювати Класний журнал?
19148
Діяльність ГПД в умовах адаптивного карантину
Як має функціонувати ГПД в період адаптивного карантину? За нормативними документами, які регламентують діяльність груп подовженого дня, наповнюваність має становити 30 учнів, але це суперечить рекомендаціям Головного державного санітарного лікаря України
3728
Коли потрібно прийняти рішення про проведення конкурсу на посаду директора
У директора-пенсіонера закінчується строковий трудовий договір 30 червня 2021 року. Засновник до цього часу не повідомив про проведення конкурсу. Чи порушив він законодавство та як діяти директору?
1099