Кого призначено тренерами асистентів вчителів

927

Запитання

Навіщо потрібні тренери асистентів вчителів та хто їх призначає? Де знайти список тренерів асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням?

Відповідь

Список тренерів для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які є асистентами вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням, затв. наказом МОН від 27.11.2018 № 1305.

Цей наказ видано на виконання кроку 379 пункту 7 розділу III Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, затв. розпорядженням КМУ від 28.03.2018 № 244-р.

Так, у Плані зазначено, що фахова компетентність вчителів щодо освіти дітей з особливими освітніми потребами є частиною освітнього інклюзивного середовища закладу освіти. Серед індикаторів виконання цього завдання — підвищення фахової компетентності не менш як 20% учителів щодо освіти дітей з особливими освітніми потребами.

⇒ Новий Порядок надання субвенції НУШ

⇒ Оцінювання учнів з особливими освітніми потребами

⇒ Очікувані результати навчання учнів з особливими освітніми потребами

⇒ Чи потрібен річний план роботи асистенту вчителя

Тренер-педагог — це особа, яка здійснює комплекс заходів з підвищення кваліфікації вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням та заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початкових класах для впровадження:

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5068

Вчителю-початківцю, керівнику закладу освіти, вчителю-наставнику все про педагогічну інтернатуру

Ви початківець, який вперше розпочинає свою педагогічну діяльність, чи керівник, що прийняв на роботу молодого спеціаліста, а, можливо, вас призначили наставником до інтерна – у цій статті ви знайдете відповіді, як на законних підставах врегулювати трудові відносини між всіма учасниками навчально-виховного процесу, допомогти адаптуватися молодому педагогові і формувати професійні компетентності з перших кроків
15797