Школа в смартфоні: як працюватиме нова державна платформа для дистанційної освіти

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
МОН і ПриватБанк розпочали співпрацю задля розроблення цифрової платформи дистанційного навчання

Єдина цифрова платформа для дистанційного навчання

report_11614439.gif   Зміни в освітньому законодавстві: березень 2025
   Скачати  

             

Міністерство освіти і науки України спільно з АТ КБ «ПриватБанк» розпочали роботу над створенням єдиної цифрової платформи для дистанційного навчання. Проєкт покликаний забезпечити доступ українських дітей до якісної освіти незалежно від їхнього місця перебування — як в Україні, так і за кордоном.

📲 Педрада. Новини. Телеграм

Платформа стане частиною політики «Школа офлайн» і відповідатиме державним освітнім стандартам. Вона передбачає впровадження єдиного стандарту дистанційного навчання, індивідуальні освітні траєкторії, зручні інструменти для учнів, вчителів та батьків, а також кібербезпеку та цифрову ідентифікацію.

«Тисячі українських дітей не мають змоги навчатися очно через війну. Забезпечити їм безперебійну, якісну освіту — наш обов’язок. Цифрова платформа — це відповідь на сучасні виклики та ще один крок у розвитку дистанційної освіти», — наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Першим кроком у реалізації ініціативи стало підписання Меморандуму про співпрацю 9 квітня 2025 року. У заході взяли участь міністр освіти Оксен Лісовий, голова правління ПриватБанку Мікаель Бьоркнерт і заступниця міністра освіти Надія Кузьмичова.

ПриватБанк не лише виступить технічним партнером, а й допоможе із розбудовою захищеної цифрової інфраструктури, створенням навчального контенту, техпідтримкою закладів освіти та розвитком цифрових компетентностей вчителів.

«Ми переконані, що інвестиції в освіту — це вклад у майбутнє країни. Пишаємося можливістю бути надійним партнером держави навіть у найскладніші часи», — зазначив Мікаель Бьоркнерт.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101248

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
784

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28052

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78653

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді