Застосунок «Мрія»: як пройшов перший семестр у школах і як долучитися до платформи?

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Автор
редактор стрічки новин порталу «Педрада»
У 2025 році освітній застосунок «Мрія» запрацює для всіх: його переваги і як приєднатися

Тестування застосунку «Мрія»

Співпраця з органами громадського самоврядування

Відтепер усі заклади освіти в Україні зможуть під’єднатися до платформи «Мрія». Цей застосунок допоможе спростити освітній процес, а також виховати покоління, готове до сучасних викликів.

Наразі в Міністерстві освіти і науки аналізують відгуки та рекомендації перших користувачів бета-версії для того щоб у 2025 році значно покращити застосунок.

Нагадаємо, що восени 2024 року до тестування освітнього застосунку «Мрія» долучилися 40 українських шкіл. Впродовж семестру ці заклади активно тестували весь функціонал застосунку й вебпорталу — від навчального плану для вчителів до бібліотеки контенту для кожного. 

За даними МОН, перший семестр використання застосунку «Мрія» показав популярні функції для кожної категорії учасників освітнього процесу:

  • вчителі найбільше:
  • виставили 560 тис. оцінок, з них 3,6 тис. — олівцем,
  • скористалися календарно-тематичним плануванням — 246 тис. разів,
  • задали 86 тис. домашніх завдань;
  • батьки найчастіше:
  • перевірили результати навчання дітей — 120 тис. разів, 
  • дізналися, що задали дітям додому — 83,8 тис. разів, 
  • відвідали бібліотеку контенту — 15,5 тис. разів;
  • школярі:
  • подивилися ДЗ — 76,1 тис. разів,
  • перевірили свої оцінки — 39 тис. разів,
  • переглянули матеріали уроків — 31 тис. разів.

«Ми трансформуємо освіту, щоб після випуску зі школи діти розуміли, що відбувається у світі, легко могли знайти себе й обрати вектор розвитку. Освіта в Україні повинна бути адаптована під тренди та виклики часу», — зауважив віцепрем’єр Михайло Федоров.

Приєднати школу  до освітньої платформи «Мрія» можна за посиланням

Джерело: Михайло Федоров

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71853

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8110

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35064

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді