Перша стратегічна сесія «Роль держави в питаннях євроінтеграції»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

9 лютого 2021 року Державна служба якості освіти та її територіальні органи спільно з проєктом Association4U за підтримки Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України провели першу стратегічну сесію «Роль держави в питаннях євроінтеграції».

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Під час онлайн-зустрічі учасники ознайомилися з головними завданнями проведення всеукраїнської роз’яснювально-інформаційної кампанії EUkраїна під час комунікації євроінтеграційних ініціатив і реформ з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності.

Не лише права, а й обов'язки учнів

Зокрема, представники проєкту Association4U наголосили, що метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян України щодо переваг євроінтеграції, базових європейських цінностей та підсилити роль держави в процесі євроінтеграції країни.

Відтак урядова кампанія EUkраїна розкриває практичний зміст євроінтеграції, її переваги та можливості, а також пояснює суть шести основних цінностей Європейського Союзу:

  • демократія
  • рівність
  • гідність
  • права людини
  • верховенство права
  • свобода.

Права та обов’язки педагогічних працівників

Саме інтеграція європейських цінностей в українське суспільство дозволить створити фундамент для ефективного функціонування і стрімкого розвитку України.

Нагадуємо, 21 грудня 2020 року стартувала інформаційна кампанія «EUkраїна». Проєкт ініційовано Віце-прем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту ЄС «Association4U».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5280

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96924

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102314

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1263

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28110

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді