МОН просить Європейський Союз підтримати інтеграцію української освіти

Заяви: як оформлювати та реєструвати МОН просить ЄС підтримати ініціативу інтеграції української освіти до європейського освітнього простору.
Таку інформацію повідомив заступник міністра Андрій Вітренко під час зустрічі з генеральною директоркою Європейської комісії з питань освіти, молоді, спорту та культури Теміс Крістофіду.
Україна просить підтримати проведення спільного дослідження щодо перегляду статусу України в програмі ЄС «Еразмус+» із країни-партнера на програмну країну.
Крім того, міністерство просить надати можливість українським учителям, а також закладам освіти брати участь у програмі «eTwinning» та долучити Україну до європейської освітньої інформаційної системи «Eurydice Network».
⇒ Мотивація до самоосвіти вчителів
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
Які ключові компетентності формувати в учня початкових класів за вимогами Державного стандарту початкової освіти