Урок про права дитини від ЮНІСЕФ

МОН та ЮНІСЕФ закликають учителів провести до 20 листопада урок про права дитини

Заміна уроку: як табелювати та оплатити

Міністерство освіти і науки разом з міжнародною організацією ЮНІСЕФ пропонують учителям приєднатися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини.

Урок було створено для того, щоб школярі ознайомились з результатами діяльності ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Мета уроку: пояснення учням поняття прав людини та прав дитини, висвітлення значення організації ООН та ЮНІСЕФ, ознайомлення учнів із Конвенцією ООН про права дитини тощо.

Урок націлений на учнів 5-8-х класів. Але вчителі старших і початкових класів зможуть самостійно адаптувати інформацію уроку для своїх учнів.

Учасники цієї акції мають можливість отримати сертифікати та взяти участь у розіграші сувенірів від ЮНІСЕФ. Для цього їм необхідно зробити фото під час або наприкінці уроку разом з учнями та опублікувати їх у фейсбуці з хештегом #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.

Матеріали уроку можна використати для трьох різних форматів відповідно до наявності доступу в учнів до інтернету та залежно від формату навчання в школі (очного чи дистанційного).

Для того, зоб взяти участь у цій ініціативі та отримати сертифікат учасника, необхідно зареєструватись і пройти відповідний курс.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85636

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46508

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді