Кабінет Міністрів практично ігнорує завдання, поставлені перед ним у законі «Про освіту», зокрема, у частині зобов’язань щодо забезпечення до 2023 року поетапного щорічного збільшення посадового окладу педагогічного працівника.
Таке повідомлення з’явилося на сторінці прес-центру Федерації професійних спілок.
Підвищення розмірів оплати праці працівників освіти
У Федерації профспілок не погоджуються із запропонованими Урядом змінами до постанови № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», якими ще на один рік відтерміновується реалізація прав педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників на законодавчо визначений рівень оплати праці.
За словами заступника голови ФПУ Олександра Шубіна, протокольне рішення, на виконання якого розроблено проект змін до зазначеної постанови КМУ, не відповідає нормам законодавства.
Щоб не перевантажувати сайт закладу неофіційною інформацією, налагодьте взаємодію з батьками та працівниками в інстраграмі.
«Так, згідно із Законом України «Про освіту», Кабінет Міністрів України зобов’язаний забезпечити до 2023 року поетапне щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб пропорційно розміру збільшення доходів Державного бюджету України і затвердити відповідні схеми посадових окладів. Таким чином, Уряд практично ігнорує завдання, поставлені перед ним у законі «Про освіту», - зазначають у Федерації профспілок.