Е-щоденник фізичного та психологічного здоров’я школярів

Очільниця освітнього департаменту столиці Олена Фіданян пропонує вчителям завести електронний щоденник фізичного та психологічного здоров’я учнів

Як побороти страх заразитися коронавірусом

Свою пропозицію очільниця опублікувала в себе на сторінці Фейсбук.

«За наявними показниками більшість шкіл протягом першої чверті застосовували різні форми (змішану, дистанційну…) організації навчання. Наше освітянське життя у такому форматі триватиме, допоки не буде вирішеним питання, як подолати COVID-19. Отже, питання навантаження на дитину (урочне, обсяг домашніх завдань) необхідно більш жорстко контролювати», – написала Олена Фіданян.

За її словами, таку діяльність мають вести вчителі: «Як це можна зробити? Є такі поняття – «самоконтроль» та «колективна відповідальність». Наша пропозиція, що була озвучена директорам шкіл напередодні початку ІІ чверті, має такий вигляд: ми пропонуємо впровадити вчительський е-щоденник самоконтролю та колективної відповідальності за психологічне та фізичне здоров’я дітей. Для початку нам достатньо наявної нормативки».

Також очільниця департаменту освіти і науки Києва пропонує вчителям-предметникам виміряти, на скільки часу вони навантажили учнів домашнім завданням. Звести згодом дані усіх вчителів має класний керівник.

«Усі, хто багато років щоденно вчить дитину, оцінить не рівень її знань з предмету, а її психологічний комфорт. Чи має вона хоча б годинку на відпочинок?! А зрештою, дамо (спочатку для себе) відповідь на запитання: що таке «домашка»? Це тренування мозку, чи це вирок для дитини?», – зазначає Олена Фіданян.

Е-щоденник фізичного та психологічного здоров’я школярів

Джерело: сторінка очільниці освітнього департаменту столиці Олена Фіданян

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85641

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46512

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді