Стартувало опитування про дистанційне навчання

Усі учасники освітнього процесу можуть взяти участь в опитуванні щодо організації та якості дистанційного навчання

Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням

Учителі, викладачі, батьки та учні можуть висловити власну думку щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання у закладах освіти.

Опитування має на меті виявлення проблем організації дистанційного навчання й пошуку шляхів їх вирішення. Ініціатором стала Державна служба якості освіти.

Зокрема, учасникам запропоновано оцінити рівень організації дистанційного навчання навесні та восени цього року, визначити рівень підготовки здобувачів освіти у порівнянні з минулим періодом. Крім того, є питання щодо дотримання епідеміологічних норм у закладах освіти.

Проведення опитування є анонімним. Результати оприлюднять після 20 листопада.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді