Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів: Громадське обговорення

Розпочато громадське обговорення механізму зарахування дітей у перший клас

МОН пропонує для громадського обговорення проект Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

У проекті визначено порядок зарахування дітей рівнів школи:

  • початкової (1–4 клас)
  • базової (5–9 клас)
  • старшої (10–11 клас).

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Запропонований порядок закладає принцип територіальної доступності для дітей початкових класів — тобто школи прийматимуть передовсім дітей, які живуть на території обслуговування закладу освіти.

Закріпити першочергове право на зарахування у 1-й клас дітей території обслуговування — компетенція органів місцевого самоврядування.

Пропозиції та зауваження приймають до 25.03.2018 на адресу [email protected].

Зауважте!

З 1 вересня 2019 року першокласники навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді