Усе про писанку для дошкільників

У цьому числі журналу «Методична скарбничка вихователя» до вашої уваги — ігри, вправи, завдання для самостійної діяльності дітей, розроблені на основі різножанрових творів — казок і легенд, віршів і оповідань, крізь які велично «прокотилася» писанка

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Для кожного українця писанка — це оберіг, символ добра, цінний спадок предків. Тож, плануючи тематику літературних проектів, ми не могли оминути увагою такий важливий символ Великодня.

«Стільки стрілося у писанці! Казка, пісня, материнська колискова, росяна стежка дитинства, вінок першого кохання, мудрість старості…». Так писав про знане на весь світ великоднє яєчко Михайло Стельмах.

На картках картотеки в підрубриці «Справи дня» — описи ігор, вправ та інших форм роботи з дітьми під час проживання тематичних днів. У підрубриці «Центри розвитку» шукайте практичні матеріали для роботи з дітьми у різних центрах розвивального середовища: центрі математики, науки, мови, здоров’я, творчості, театру, гри.

Кольорові сторінки першого числа містять такі матеріали:

  • асоціативна карта «Писанка» та завдання для самостійної діяльності
  • майстер-класи з розпису писанок та виготовлення й оздоблення великодніх яєць з паперу, ниток, у техніці декупаж
  • ілюстрацію для обговорення, створена за змістом казки Зірки Мензатюк «Писанка».

Наближення одного з найсвітліших християнських свят — Великодня — чудовий привід поговорити з дітьми про доброту й милосердя. Адже Великдень тому й називають «великим днем», бо він символізує перемогу добра над злом, зародження надії й радості. Докладніше про те, як у передпасхальні дні допомогти дошкільникам засвоїти важливі моральні цінності — у журналі «Методична скарбничка вихователя» № 03/2018. Також у цьому числі подаємо заняття з англійської мови, що дасть змогу ознайомити дітей із закордонними традиціями святкування Пасхи.

Любі колеги, нагадуємо, що в журналі «Методична скарбничка вихователя» триває конкурс «Майстер-клас у системі освітньої роботи з дошкільниками». Зазирніть до своєї професійної скарбнички — можливо, там уже накопичилося чимало розробок на цю тему. Успіхів!

У попередньому номері — Вірші бувають різними

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Свято букварика: особливості проведення

Перший клас - це завжди випробування, як для батьків, так і для дітей і вчителя-класовода. Тому завершення навчання за «Букварем» всіма традиційно сприймається як перша шкільна перемога. У статті - декілька порад, як її відзначити, що потрібно врахувати під час заходу, які ідеї можна втілити. А також готовий сценарій свята.
13107

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
59462

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді