МОН рекомендує методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

Раціональне та збалансоване харчування дітей є одним із найважливіших питань сьогодення. Саме тому тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував для вас методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», рекомендований Міністерством освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки України рекомендує до використання методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

На сторінках видання читайте:

Зазначеному  посібнику  надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Також його узгоджено з Міністерством охорони здоров’я України, схвалено Державною санітарно-епідеміологічною службою України,  ДП «Державний науково-дослідний центр з проблем гігієни харчування» МОЗ України,  ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України», Національним університетом харчових технологій.

«Методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» має стати надійним помічником у роботі з організації харчування дітей, а не зведенням непорушних правил і норм. За допомогою рекомендацій, порад, прикладів, наведених у виданні, можна чітко вибудувати алгоритм роботи дошкільного навчального закладу з організації харчування дітей та забезпечити таку роботу правильним документальним супроводом», — йдеться у повідомленні.

Методичний посібник стане у пригоді працівникам дошкільних навчальних закладів, органів управління освітою, інших організацій та установ, які займаються організацією харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, студентам ВНЗ та батькам.

Бестселер з питань харчування дітей у дошкільних закладах — онлайн

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230316

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді