МОН рекомендує методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Раціональне та збалансоване харчування дітей є одним із найважливіших питань сьогодення. Саме тому тематичний напрям «Експертус Освіта» підготував для вас методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», рекомендований Міністерством освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки України рекомендує до використання методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».

На сторінках видання читайте:

Зазначеному  посібнику  надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Також його узгоджено з Міністерством охорони здоров’я України, схвалено Державною санітарно-епідеміологічною службою України,  ДП «Державний науково-дослідний центр з проблем гігієни харчування» МОЗ України,  ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України», Національним університетом харчових технологій.

«Методичний посібник «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» має стати надійним помічником у роботі з організації харчування дітей, а не зведенням непорушних правил і норм. За допомогою рекомендацій, порад, прикладів, наведених у виданні, можна чітко вибудувати алгоритм роботи дошкільного навчального закладу з організації харчування дітей та забезпечити таку роботу правильним документальним супроводом», — йдеться у повідомленні.

Методичний посібник стане у пригоді працівникам дошкільних навчальних закладів, органів управління освітою, інших організацій та установ, які займаються організацією харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, студентам ВНЗ та батькам.

Бестселер з питань харчування дітей у дошкільних закладах — онлайн

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів

Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4121

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді