Коли весняні канікули цьогоріч

1873

Запитання

Хто визначає, коли будуть весняні канікули? На яку дату припадають весняні канікули у 2018/2019 навчальному році?

Відповідь

Коли будуть весняні канікули в тій чи тій школі — визначить педагогічна рада.

Не менше 30 календарних днів — така мінімальна тривалість канікул протягом навчального року окреслена в спеціальному законі.

Можна знайти приклади рекомендованої структури навчального року.

Так, столичний департамент освіти і науки видав два листи рекомендацій:

  1. «Про структуру 2018-2019 навчального року» від 17.07.2018 № 063-7622
  2. «Про організаційні заходи щодо закінчення 2018-2019 навчального року в закладах загальної середньої освіти» від 25.01.2019 № 063-582.

У першому листі департамент спільно з ГО «Асоціація керівників шкіл міста Києва» рекомендував організовувати весняні канікули 25-30 березня 2019 року.

Та на початку цього року, «враховуючи численні звернення керівників ЗЗСО та батьківської громадськості», рекомендував організувати весняні канікули у період з понеділка 25 березня по понеділок 1 квітня 2019 року включно — тобто 8 календарних днів.

Організація весняних канікул у школі Пам'ятка для завуча

Визначаючи строк весняних канікул, потрібно зважати на ту норму, що планує роботу закладу освіти педагогічна рада. Повноваження органів управління освітою з набранням чинності Законом про освіту суттєво обмежені.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14370

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24649

Харчування дітей у школі: як правильно організувати

У системі реформ української освіти, організації нової української школи, підхід до харчування дітей у закладах освіти теж потребує удосконалення. Як це зробити у відповідності до сучасних вимог, які ці вимоги – розбираємось далі.
468