Який оклад прийнятого на умовах неповного робочого часу працівника

743
Теми:

Запитання

Який оклад прийнятого на умовах неповного робочого часу працівника зазначити в наказі про прийняття?

Відповідь

У наказі про прийняття зазначте оклад, наведений у графі «Посадовий оклад (тарифна ставка)» штатного розпису, а не ймовірну зарплатню.

Роботу на умовах неповного часу роботодавець оплачує пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку (ч. 2 ст. 56 КЗпП).

Приклад. Посадовий оклад діловода у штатному розписі — 5000 грн, а кількість штатних одиниць — 0,5. Фонд оплати праці становить 2500 грн. Це — оклад, помножений на кількість штатних одиниць. Отже, роботодавець має встановити для працівника, якого приймає діловодом, неповний робочий час, що відповідає фонду оплати праці. Однак оплату праці бухгалтер розраховуватиме на підставі посадового окладу, визначеного штатним розписом. Тож у наказі про прийняття вкажіть оклад 5000 грн.

Cкачайте приклад розпорядчої частини:

Приклад розпорядчої частини

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85633

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46506

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5067