Що таке психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами

7497

Запитання

Яке тлумачення психолого-педагогічного супровіду дитини з особливими освітніми потребами та його зміст?

Відповідь

12 запитань і відповідей про атестацію

Психолого-педагогічний супровід (ППС) — це комплексна система заходів з організації освітнього процесу та розвитку дитини, передбачена індивідуальною програмою розвитку.

За ППС надають послуги, що є комплексною системою заходів:

  • психолого-педагогічних

► спрямовані на організацію освітнього процесу та розвиток особи з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку

Надають педагогічні працівники закладів освіти

► спрямовані на супроводження особи з особливими освітніми потребами у процесі навчання задля корекції порушень шляхом розвитку особистості, її пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери та мовлення

За проектом Положення про команду психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, розробленого на виконання статті 20 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII.

Пропозиції в межах громадського обговорення приймають до 07.03.2018

Телеграм Педрада запрошення

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
295

Медитація: піклуємося про своє ментальне здоров’я

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1549

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
425113