Статті за темою Психолог у школі

Адаптація учнів 1 класу до навчання
Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38576
Налагоджуємо професійне педагогічне спілкування
Найяскравіше особистість розкривається у спілкуванні. «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив», — звертався давногрецький філософ Сократ до своїх учнів. У всі часи вчителя-майстра вирізняє вміння налагоджувати педагогічне спілкування з учнями та колегами, досягати взаєморозуміння з ними та вести за собою
60530
Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
411209
Застереження щодо роботи у стресогенній ситуації
Аби не лише допомагати клієнтам пережити їхні травмівні переживання, а й самому не зламатися під вантажем чужих емоцій, фахівець має навчитись любити себе й дбати про себе. Інакше — негативних наслідків не оминути.
1796