Статті за темою Психолог у школі

Шкільна служба медіації: як організувати
Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
289
Медитація: піклуємося про своє ментальне здоров’я
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1546
Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
425036
Безпечне освітнє середовище закладу освіти
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Як створити й упровадити у вашому закладі освіти.
120302
Як створити психологічно комфортне середовище в групі
Атомосфера в колективі відіграє чи не найважливішу роль у ефективності роботи. А що вже казати про дітей. Адже в групі, де панує розуміння, підтримка, хороший настрій навчатися значно легше. Читайте в статті про те, як легко створити комфортні умови для дітей у закладі освіти
2942
Документи асистента вчителя щодо роботи з учнями з особливими освітніми потребами
Питання переліку документації асистента вчителя не остаточно унормоване. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
263345
Долаємо емоційне вигорання у педагогів
«Згоріти» на роботі — актуально для людини сучасного суспільства, особливо для того, хто постійно контактує з іншими людьми. Стрес — як на роботі, так і особистий — може призвести до синдрому емоційного вигорання. Які його симптоми та як долати емоційне й професійне вигорання педагогів — у статті.
12534