Яке тлумачення поняття «Інклюзивне навчання»
Переглядів: 843
Теми:
Запитання
Чи є офіційне тлумачення поняття «Інклюзивне навчання»?
Відповідь
Тлумачення поняття «Інклюзивне навчання» внесене до Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-ХІІ змінами Закону від 23.05.2017 № 2053-VII щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.
Так, ЗУ «Про освіту» доповнено статтею 231 «Забезпечення реалізації права на освіту осіб з особливими освітніми потребами», де:
Інклюзивне навчання — це система освітніх послуг, яка забезпечує реалізацію права на освіту осіб з особливими освітніми потребами та їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство.

Останні новини
Усі новини
29
У МОН обговорили вимоги та цілі профільної середньої освіти
33
Відбулася конференція щодо втілення стратегії гендерної рівності в освіті
27
Долучайтеся до української спільноти «Мрія»
160
Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу субвенції
55
Статті за темою
Усі статті за темоюІнклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами
Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24618
Навчальні плани для учнів з особливими освітніми потребами
У роботі з особливими дітьми використовуйте освітню програму для 5-10 (11) класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами
255871
Які основні обов’язки асистента вчителя
Які функціональні обов’язки асистента вчителя та на що потрібно звернути увагу
68625
Як впровадити інклюзію у закладі освіти
Опублікували посібник «Впроваджуємо інклюзію в закладі освіти» для керівників закладів освіти та педагогів. Він має допомогти освітянам у творенні якісного інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.
3421
Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами
Людей з особливими потребами нараховується близько 1 млрд, в нашій державі цей факт призводить до виникнення низки проблем, пов’язаних з їхньою соціалізацією. Навіть учні прагнуть, щоб школи ставали кращими – поглядами на проблему ділиться юний читач
5808