Шкільне харчування для всіх учнів стане безкоштовним, — Зеленський

Співпраця з органами громадського самоврядування
Нещодавно Президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді анонсував, що харчування в закладах середньої освіти з 2025 року стане безоплатним для всіх учнів, а не лише для початкової школи, як зараз. Президент також представив депутатам План стійкості.
«Зокрема, цьогоріч ми запровадили для всіх наших українських діточок із 1-го до 4-го класу школи безплатне харчування. Я доручив уряду забезпечити в наступному році безплатне харчування для всіх наших українських школярів. Це важливо зробити», — акцентував Володимир Зеленський.
Нині безоплатне харчування в школах отримують учні 1–4-х класів. Кожен має право на сніданок чи обід. 2 млрд грн коштів на харчування розподіляла влада громад між комунальними закладами освіти.
▶ ВЕБІНАР: як розробити освітню програму До повномасштабного вторгнення безкоштовними сніданками чи обідами школярів забезпечували з місцевих бюджетів, зокрема учнів-пільговиків.
Окрім того, під час виступу Президент анонсував старт у 2025 році Програми підтримки освіти для дітей ветеранів. Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні 2200 українських ветеранів вже здобули нову освіту в центрах професійно-технічної підготовки.
За інформацією НУШ
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.