Освітяни можуть долучитися до конференції щодо управління стресом у школах

Управління стресом у школах: освітян запрошують на безкоштовну конференцію

Управління стресом у школах

Циклограма засідань педагогічної ради

29 листопада освітня фундація Go Global проведе конференцію «Робимо сильних сильнішими. Якою має бути школа, чутлива до психічного здоров’я». Конференція буде цікава освітянам, які працюють над впровадженням ініціатив із підтримання ментального здоров’я в школах України.

Відповідно до результатів дослідження освітньої фундації Go Global, проведеного в кінці минулого року, 75 % дітей мають когнітивні прояви стресу, а 54 % вчителів зіштовхнулися з професійним вигоранням.

Під час події будуть розглянуті наступні теми:

  • «Стрес-менеджмент для керівників закладів освіти» — інструменти для управління стресом у школах;
  • «СЕН як частина освітнього процесу» — інтерактивна подорож у світ соціально-емоційного навчання, що допоможе відчути силу підтримки на власному досвіді;
  • «Стабілізація психоемоційного стану під час навчання» — практики та елементи арттерапії, які стануть незамінним інструментом для вчителів та учнів.

Окрім того, протягом конференції учасники дізнаються про дієві практики соціально-емоційного навчання, стабілізації психоемоційного стану та стрес-менеджменту та про результати проєкту «Впровадження моделі школи, чутливої до психічного здоров’я».

До заходу також доєднаються:

  • представники Міністерства освіти і науки України;
  • вчителі та психологи, які впроваджують модель «Школи, чутливої до психічного здоров’я» у своїх навчальних закладах;
  • директори та представники адміністрацій шкіл;
  • експерти в галузі психічного здоров’я та освіти;
  • тренери — практичні психологи та вчителі, які проведуть майстеркласи.

Долучитися до онлайн-конференції можна 29 листопада о 10:00 за посиланням

За інформацією GoGlobal

Рекомендації МОН щодо атестації

Статті за темою

Усі статті за темою

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
93083

Атестація вчителів: Що? Де? Коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
93256

Педагогічна рада школи: функції та планування

Засідання педагогічної ради — важлива частина роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо функції педагогічної ради та особливості підготовки до засідань.
46275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді