Інструкція МОН щодо подання шкільних проєктів через платформу DREAM

У МОН опублікували інструкцію щодо того, як приєднатися до екосистеми DREAM

Використання системи DREAM для подачі проєкту

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Цьогоріч Міністерство відновлення спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації оновили підхід до розподілу державної субвенції на укриття та харчоблоки в закладах освіти. 

Однією з основних відмінностей стало використання екосистеми DREAM для забезпечення швидких та прозорих цифрових процедур.

Відповідно до субвенції на укриття на платформу надійшло 108 проєктів. Комісія МОН відібрала та затвердила 50 проєктів на будівництво та ремонт. Кошторис проєктів окремих регіонів менший, ніж сума, виділена урядом, тому найближчим часом громади зможуть податися в межах донабору на субвенцію та отримати погодження від ОВА і розгляд комісії.

Зокрема, громади, які не потрапили на цьогорічну субвенцію, — можуть подавати проєкти через платформу DREAM. Це також допоможе в залученні фінансування з боку донорів.

Незабаром на сайті Міністерства освіти і науки з’явиться оголошення щодо донабіру на укриття  та старт набору на харчоблоки за кошти субвенції. 

Проте у відомстві вже  переліком матеріалів та покликань, які допоможуть із приєднанням до екосистеми DREAM, створенням проєктів, а також поданням заявок на отримання фінансування.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142234

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86415

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46958

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді