Чи долучати до особових справ подяки та грамоти

9060

Запитання

Чи можна зберігати в особових справах копії подяк і грамот?

Відповідь

СКАЧАТИ Чек-ліст документів особової справи

Роботодавець не повинен зберігати копії грамот і подяк працівникам.

Урочисто оголосіть про нагородження працівника грамотою, подякою (ст. 144 КЗпП). Видайте йому оригінал грамоти, подяки. Копію не робіть. Якщо відтак складатимете подання про підвищення або нагородження, вам знадобиться не текст чи копія грамоти, а реквізити документа-підстави для нагородження.

До особових справ долучайте копії документів про заохочення, нагородження, преміювання. Це копії наказів (розпоряджень, указів) про:

Джерело: журнал Практика управління закладом освіти

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5004