Як розрахувати результат НМТ-2024 за 200-бальною шкалою?

Таблиці переведення балів НМТ: як дізнатися результат за 200-бальною шкалою

Результат НМТ-2024 за 200-бальною шкалою

Атестаційні листи: алгоритм роботи

Цьогоріч основна сесія Національного мультипредметного тесту проходитиме з 14 травня до 25 червня, а додаткова — з 11 до 19 липня. 

Відповідно до особливостей проведення НМТ-2024, майбутні абітурієнти й абітурієнтки складатимуть тести з чотирьох предметів (три обов’язкові та один на вибір).

Після виконання всіх завдань учасники й учасниці НМТ дізнаються кількість набраних тестових балів за кожен блок. Для конкурсного відбору в межах вступної кампанії їх переведуть в шкалу 100 — 200 балів.

Зокрема це можуть зробити абітурієнти й абітурієнтки самостійно, для того щоб завчасно розрахувати власні шанси на вступ до закладу вищої освіти. 

Таблиці переведення подані в додатку 5 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році.

Для того, щоб отримати по 100 рейтингових балів за кожен блок, майбутні вступники мають набрати як мінімум:

  • 5 балів з математики, іноземної мови, фізики;
  • 6 балів — з хімії;
  • 7 балів — з української мови, української літератури, географії та біології;
  • 8 балів — з історії України.

Детальніше ознайомитися з таблицями для перерахунку балів НМТ-2024 можна в прикріпленому документі. 

За інформацією НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85636

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46508

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді