Незабаром розпочнеться другий етап сертифікації вчителів

Коли відбудеться другий етап сертифікації педагогів, алгоритм його проходження й нормативні документи

Другий етап сертифікації вчителів

Атестаційні листи: алгоритм роботи

Вчителі початкових класів, математики та української мови й літератури, які успішно пройшли незалежне тестування, допущені до другого етапу сертифікації 2024 року — самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Таку інформацію зазначили в Державній службі якості освіти. 

Відомо, що незалежне тестування фахових знань і вмінь у межах сертифікації успішно пройшли 1 436 вчителів, усього було зареєстрованих — 2 521.

Для того, щоб пройти другий етап сертифікації вчителів, педагогам потрібно за допомогою інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd» заповнити анкету самооцінювання й надіслати її окремим файлом на електронну адресу — [email protected] у наступні терміни:

  • з 5 квітня до 17:00 8 квітня — для вчителів математики та української мови й літератури;
  • з 26 квітня до 17:00 30 квітня — для вчителів початкових класів.

Упродовж трьох робочих днів після надсилання анкети учасники й учасниці отримають візуалізацію своїх результатів для проєктування подальшого власного професійного розвитку.

Повідомлення з доступом до форми анкети самооцінювання ДСЯО надішле на електронні адреси, які педагоги вказали під час реєстрації:

  • до 5 квітня — вчителям української мови й літератури та вчителям математики;
  • до 26 квітня — вчителям початкових класів.

Детальніше ознайомитися з нормативними документами щодо проведення другого етапу сертифікації педагогів, які були затверджені ДСЯО, можна за посиланнями:

За інформацією ДСЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді