Незабаром розпочнеться другий етап сертифікації вчителів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Коли відбудеться другий етап сертифікації педагогів, алгоритм його проходження й нормативні документи

Другий етап сертифікації вчителів

Атестаційний лист: як оформити

Вчителі початкових класів, математики та української мови й літератури, які успішно пройшли незалежне тестування, допущені до другого етапу сертифікації 2024 року — самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Таку інформацію зазначили в Державній службі якості освіти. 

Відомо, що незалежне тестування фахових знань і вмінь у межах сертифікації успішно пройшли 1 436 вчителів, усього було зареєстрованих — 2 521.

Для того, щоб пройти другий етап сертифікації вчителів, педагогам потрібно за допомогою інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd» заповнити анкету самооцінювання й надіслати її окремим файлом на електронну адресу — [email protected] у наступні терміни:

  • з 5 квітня до 17:00 8 квітня — для вчителів математики та української мови й літератури;
  • з 26 квітня до 17:00 30 квітня — для вчителів початкових класів.

Упродовж трьох робочих днів після надсилання анкети учасники й учасниці отримають візуалізацію своїх результатів для проєктування подальшого власного професійного розвитку.

Повідомлення з доступом до форми анкети самооцінювання ДСЯО надішле на електронні адреси, які педагоги вказали під час реєстрації:

  • до 5 квітня — вчителям української мови й літератури та вчителям математики;
  • до 26 квітня — вчителям початкових класів.

Детальніше ознайомитися з нормативними документами щодо проведення другого етапу сертифікації педагогів, які були затверджені ДСЯО, можна за посиланнями:

За інформацією ДСЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47890

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
119

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159887

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59609

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді