Незабаром розпочнеться другий етап сертифікації вчителів

Коли відбудеться другий етап сертифікації педагогів, алгоритм його проходження й нормативні документи

Другий етап сертифікації вчителів

Атестаційний лист: як оформити

Вчителі початкових класів, математики та української мови й літератури, які успішно пройшли незалежне тестування, допущені до другого етапу сертифікації 2024 року — самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Таку інформацію зазначили в Державній службі якості освіти. 

Відомо, що незалежне тестування фахових знань і вмінь у межах сертифікації успішно пройшли 1 436 вчителів, усього було зареєстрованих — 2 521.

Для того, щоб пройти другий етап сертифікації вчителів, педагогам потрібно за допомогою інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd» заповнити анкету самооцінювання й надіслати її окремим файлом на електронну адресу — [email protected] у наступні терміни:

  • з 5 квітня до 17:00 8 квітня — для вчителів математики та української мови й літератури;
  • з 26 квітня до 17:00 30 квітня — для вчителів початкових класів.

Упродовж трьох робочих днів після надсилання анкети учасники й учасниці отримають візуалізацію своїх результатів для проєктування подальшого власного професійного розвитку.

Повідомлення з доступом до форми анкети самооцінювання ДСЯО надішле на електронні адреси, які педагоги вказали під час реєстрації:

  • до 5 квітня — вчителям української мови й літератури та вчителям математики;
  • до 26 квітня — вчителям початкових класів.

Детальніше ознайомитися з нормативними документами щодо проведення другого етапу сертифікації педагогів, які були затверджені ДСЯО, можна за посиланнями:

За інформацією ДСЯО

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78512

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді