В Еразмус+ розпочато новий проєкт про вміння вести переговори та вирішувати конфлікти

«Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ ArtNoConflict» — новий проєкт від Еразмус +

Новий освітній проєкт для молоді

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Українська молодь зможе взяти участь у новому проєкті Еразмус +, що стосується напряму віртуальних обмінів у сфері вищої освіти та молоді — «Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ ArtNoConflict».

Метою нового проєкту є надання молоді доступу до нового рівня міжнародної, міжкультурної та інклюзивної освіти через упровадження віртуальних обмінів у сфері мистецтва переговорів і медіації в країнах ЄС, Грузії та Україні. А також щоб зміцнити демократію, культурне розмаїття та сприяти об’єктивному розв’язанню проблем через набуття найкращих європейських практик.

Організаторами та партнерами проєкту стали:

  • Нідерландська бізнес-академія, Нідерланди — координатор проєкту;
  • Університет імені Миколаса Ромеріса, Литва;
  • Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Україна;
  • Університет «КРОК», Україна;
  • Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузія;
  • Українська асоціація молодіжних рад, Україна;
  • «Молодь за світ без підприємництва», Грузія.

Впровадження проєкту «Мистецтво ведення переговорів та вирішення конфліктів (медіація)» розширить потенціал для програми віртуальних обмінів, оскільки передбачає участь студентів закладів вищої освіти, викладачів, молоді та молодіжних працівників у мультикультурному середовищі, що орієнтовано на формування навичок спілкування та роботи в такому середовищі, розвиток навичок ведення переговорів та медіації для запобігання конфліктам та розв’язання конфліктних ситуацій.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді