В Еразмус+ розпочато новий проєкт про вміння вести переговори та вирішувати конфлікти

«Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ ArtNoConflict» — новий проєкт від Еразмус +

Новий освітній проєкт для молоді

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

Українська молодь зможе взяти участь у новому проєкті Еразмус +, що стосується напряму віртуальних обмінів у сфері вищої освіти та молоді — «Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ ArtNoConflict».

Метою нового проєкту є надання молоді доступу до нового рівня міжнародної, міжкультурної та інклюзивної освіти через упровадження віртуальних обмінів у сфері мистецтва переговорів і медіації в країнах ЄС, Грузії та Україні. А також щоб зміцнити демократію, культурне розмаїття та сприяти об’єктивному розв’язанню проблем через набуття найкращих європейських практик.

Організаторами та партнерами проєкту стали:

  • Нідерландська бізнес-академія, Нідерланди — координатор проєкту;
  • Університет імені Миколаса Ромеріса, Литва;
  • Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Україна;
  • Університет «КРОК», Україна;
  • Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузія;
  • Українська асоціація молодіжних рад, Україна;
  • «Молодь за світ без підприємництва», Грузія.

Впровадження проєкту «Мистецтво ведення переговорів та вирішення конфліктів (медіація)» розширить потенціал для програми віртуальних обмінів, оскільки передбачає участь студентів закладів вищої освіти, викладачів, молоді та молодіжних працівників у мультикультурному середовищі, що орієнтовано на формування навичок спілкування та роботи в такому середовищі, розвиток навичок ведення переговорів та медіації для запобігання конфліктам та розв’язання конфліктних ситуацій.

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді