Заклади освіти на заході України повинні повернутись до офлайн навчання

Усі заклади освіти на захід від Києва мають повернутися в офлайн — Винницький

Офлайн-навчання в закладах освіти

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Усі заклади освіти України на захід від Києва мають перейти на офлайн-навчання. Це дасть змогу забезпечити школярам і школяркам більш якісне навчання й сприяти соціалізації дітей.

Таку інформацію зазначив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький в ефірі телемарафону

Як передбачають у МОН, подібні зміни в форматі роботи шкіл, садочків, коледжів і університетів вдасться реалізувати до 1 вересня 2024 року.

Проте за словами Михайла Винницького, повернення в офлайн передбачатиме для багатьох закладів освіти запровадження кількох змін чи вечірнього навчання, адже укриття в багатьох із них не можуть вмістити всіх учасників освітнього процесу.

Заступник очільника освітнього відомства зауважив,  що нині такі зміни через складну безпекову ситуацію неможливо здійснити в прифронтових регіонах і областях, де ведуться безпосередні бойові дії. Зокрема, це стосується:

  • Харківської області;
  • Запорізької області;
  • Одеської області;
  • Миколаївської області;
  • Донецької області;
  • Луганської області;
  • Херсонської області.

«Є проблема, з якою ми маємо боротися, оскільки сформувати світогляд дітей онлайн важко. Однак мрія про офлайн для цих регіонів поки що недосяжна», — наголосив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

За матеріалами НУШ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42128

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді