Уроки у форматі онлайн будуть проводити для дітей, батьки яких проти навчання офлайн

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад
МОН рекомендує школам створювати класи, у яких здійснюватиметься онлайн-навчання для дітей чиї батьки не хочуть, щоб дитина навчалася у звичайному режимі.
Таку інформацію повідомив міністр освіти і науки в ефірі програми «Ранок з Україною».
«Ми рекомендуємо кожній школі або громаді створювати паралелі, у яких відбуватиметься онлайн-навчання. У такий спосіб діти не будуть відлучені від освітнього процесу, якщо батьки побоюються режиму офлайн», – зазначив міністр.
«Вкотре наголошую, що безпека – наш головний пріоритет. Освітній процес буде формуватися виключно з урахуванням безпекової ситуації в кожному населеному пункті», – додав Сергій Шкарлет.
Освітній омбудсмен пропонує декілька варіантів діяльності, до якої можете залучити педагогів, коли вони використають свою відпустку. Їх можна реалізувати на рівні закладів освіти, органів управління освітою та на місцевому рівні.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.