Пріоритетною для підготовки фахівців є інженерна галузь

Інженерно-технічні, педагогічні та природничі галузі визначено пріоритетними для підготовки фахівців у 2022 році

У МОН назвали пріоритетні спеціальності для підготовки фахівців

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Інженерно-технічні, педагогічні та природничі галузі визначені пріоритетними для підготовки спеціалістів у 2022 році.

Таку інформацію зазначили в освітньому відомстві щодо затвердження Кабінетом Міністрів обсягів державного замовлення на підготовку фахівців у 2022 році.

У Міністерстві освіти та науки повідомили, що структура держзамовлення на підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів (медичних магістрів) цього року враховує теперішню ситуацію в Україні з урахуванням звільнення тимчасово окупованих територій.

Окрім того, для відновлення регіонів та територій, що постраждали від агресії рф, передбачено підготовку фахівців для відбудови інфраструктури та створення умов для діяльності всіх суб’єктів господарювання.

Раніше повідомляли, що загальний обсяг державного замовлення в 2022 році становитиме понад 188 тисяч осіб.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді