Офлайн навчання – це соціалізація та символ того, що під час війни Україна продовжує освіту

Міністр освіти наголосив, що офлайн навчання це символ того, що під час війни Україна продовжує освіту

Офлайн навчання – це соціалізація та символ того, що під час війни Україна продовжує освіту

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Так прокоментував міністр освіти і науки Сергій Шкарлет формат початку навчального року в українських школах.

«Офлайн – це соціалізація та символ того, що навіть під час війни Україна продовжує освіту та формує майбутнє», – додав міністр.

«Наказу щодо виключного режиму офлайн не існує. Ми чітко розуміємо, що не всі школи вийдуть на традиційне навчання. Ми максимально прагнемо це зробити та створити всі необхідні умови, проте безпека учасників освітнього процесу залишається на першому місці. Жодна дитина не буде відрахована зі школи за обрану батьками форму навчання», – наголосив Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді