Під час зустрічей освітяни будуть обговорювати питання підтримки себе та учнів
Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад
У межах проєкту психологічної підтримки «Поруч» педагогів запрошують долучитись до роботи у групах підтримки для освітян.
Участь можуть узяти вчителі, які під час війни відчувають потребу у спілкуванні з колегами та психологами.
Під час занять обговорюватимуть, як учителі можуть підтримати себе та учнів, як керувати емоціями у складні часи, як реагувати на поведінку дітей екологічно та де знайти ресурси для цього.
Крім того, педагоги отримають фахові поради від кризових психологів проєкту «Поруч», дослідять власний емоційний стан та дізнаються, як реагують діти на різні ситуації під час війни.
Долучитися до прєкту можна, заповнивши форму.
Дізнайтеся, чи проявляє дитина тривожність. Якщо ви заповнили чекліст і виявили принаймні одну ознаку, що має постійний характер, не панікуйте.
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Психолого-педагогічна характеристика 1-го класу до прикладу, не для зразка
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
Які техніки психологічної підтримки використовувати, щоб зберегти психічне здоров’я та підвищити адаптаційні можливості людини до складних умов та життя у стані тривоги, невизначеності та стресу
Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Як створити й упровадити у вашому закладі освіти.