Освітян запрошують у групи психологічної підтримки

Під час зустрічей освітяни будуть обговорювати питання підтримки себе та учнів

Освітян запрошують у групи психологічної підтримки

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У межах проєкту психологічної підтримки «Поруч» педагогів запрошують долучитись до роботи у групах підтримки для освітян.

Участь можуть узяти вчителі, які під час війни відчувають потребу у спілкуванні з колегами та психологами.

Під час занять обговорюватимуть, як учителі можуть підтримати себе та учнів, як керувати емоціями у складні часи, як реагувати на поведінку дітей екологічно та де знайти ресурси для цього.

Крім того, педагоги отримають фахові поради від кризових психологів проєкту «Поруч», дослідять власний емоційний стан та дізнаються, як реагують діти на різні ситуації під час війни.

Долучитися до прєкту можна, заповнивши форму.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38576

Налагоджуємо професійне педагогічне спілкування

Найяскравіше особистість розкривається у спілкуванні. «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив», — звертався давногрецький філософ Сократ до своїх учнів. У всі часи вчителя-майстра вирізняє вміння налагоджувати педагогічне спілкування з учнями та колегами, досягати взаєморозуміння з ними та вести за собою
60530

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
411208

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді