У Києві учні навчатимуться дистанційно до кінця навчального року

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Таку інформацію повідомили в телеграм-каналі КМДА

У Києві учні навчатимуться дистанційно до кінця навчального року

Як завершити 2021/2022 навчальний рік

«У Києві до кінця навчального року школярі навчатимуться дистанційно», - зазначають в дописі.

Крім того, у КМДА додали, що у травні треба зробити акцент не тільки на вивченні нового матеріалу — але й на повторенні того, що учні опанували раніше.

«Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування. Воно повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями – без негативних оцінок та домашніх завдань», – додають в КМДА.

Джерело: Телеграм-канал КМДА

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів: як застосовувати на практиці

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти МОН затвердило ще у квітні 2018-го. Протягом 2024—2025 років до цього Порядку 4 рази вносили зміни. Візьміть до уваги його основні положення
14334

Зарахування учнів до закладу освіти: уникаємо помилок

Ознайомтеся з порядком зарахування учнів до початкової школи, гімназії, ліцею, з вимогами до подачі документів для зарахування, а також скористайтеся порадами, як уникнути конфліктів з батьками, якщо прийнято рішення відмовити у зарахуванні
75202

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді