20 квітня о 14:00 відбудеться вебінар «Як практичному психологу подбати про себе». Запрошуємо до розмови про те, як психологу подбати про себе у стресовій ситуації.

Наразі психологи відчувають подвійний вплив травматичних подій — безпосередній та через своїх клієнтів. Щоб мати можливість допомагати іншим, психолог має підтримувати себе в оптимальному стані. Як це зробити — поговоримо на вебінарі.
Спікер вебінару Тетяна Гурковська, психолог-консультант, головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».
Зокрема, дізнаєтеся:
- Джерела для поновлення ресурсів
- СОД-а — три кроки для опанування себе.
⏰ Увімкніть нагадування на сторінці вебінару на YouTube, аби не пропустити захід!
ПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
За яким планом складають психолого-педагогічну характеристику учня? Покрокова інструкція, що полегшить вам роботу
Скільки часу практичний психолог приділяє діагностиці, а скільки – підтримці? Які напрямки роботи займають найбільше ресурсу? Експертний аналіз статистичного звіту розкриває реальний розподіл робочого часу психолога в школі чи дитсадку. Як заповнити цей документ – розбираємо у статті
Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.