Як практичному психологу подбати про себе

20 квітня о 14:00 відбудеться вебінар «Як практичному психологу подбати про себе». Запрошуємо до розмови про те, як психологу подбати про себе у стресовій ситуації.

Як практичному психологу подбати про себе

Наразі психологи відчувають подвійний вплив травматичних подій — безпосередній та через своїх клієнтів. Щоб мати можливість допомагати іншим, психолог має підтримувати себе в оптимальному стані. Як це зробити — поговоримо на вебінарі.

Спікер вебінару Тетяна Гурковська, психолог-консультант, головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Зокрема, дізнаєтеся:

  • Джерела для поновлення ресурсів
  • СОД-а — три кроки для опанування себе.

⏰ Увімкніть нагадування на сторінці вебінару на YouTube, аби не пропустити захід!

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБІНАР

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38524

Налагоджуємо професійне педагогічне спілкування

Найяскравіше особистість розкривається у спілкуванні. «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив», — звертався давногрецький філософ Сократ до своїх учнів. У всі часи вчителя-майстра вирізняє вміння налагоджувати педагогічне спілкування з учнями та колегами, досягати взаєморозуміння з ними та вести за собою
60517

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
411109

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді