Фонд Президента України з підтримки освіти розпочав роботу

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Фонд створений з метою розвитку та підтримки талановитих українців у галузі науки, освіти та спорту

Фонд Президента України з підтримки молодіНакази з основ­ної діяльності: що потрібно знати керівнику

Нещодавно відбулося установче засідання Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Відповідний Фонд створений з метою розвитку та підтримки талановитих українців, їхніх ідей у вказаних сферах задля посилення лідерських позицій нашої країни у світі.

Раніше Фонд було засновано у 2019 році задля заохочення розвитку талановитої молоді. У червні 2021 року Володимир Зеленський затвердив Положення про Раду Фонду, перезапустивши його діяльність.

Передбачається, що повноцінний запуск діяльності та ключових програм Фонду відбудеться в лютому 2022 року.

Зокрема, очікується, що з коштів Фонду виплачуватимуть премії Президента України в розмірі 100 тисяч грн переможцям міжнародних учнівських олімпіад.

У діяльності Фонду закладено й здійснення виплат президентських стипендій у розмірі 10 тисяч грн учасникам ЗНО, які показали найвищі результати. Такі стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом року.

Окрім того, передбачається здійснення фінансування премій для відзначення досягнень українських спортсменів, заохочення молоді до участі в спорті та підтримка тренерської діяльності.

У функціях Фонду заплановано можливості надання грантів на навчання в іноземних закладах освіти для підготовки магістрів та PhD. Очікується, що це дасть змогу здобути конкурентоспроможну освіту найталановитішим представникам молоді та наукової спільноти.

Зокрема, кошти Фонду можуть бути спрямовані на залучення іноземних висококваліфікованих викладачів і тренерів для навчання українських студентів у пріоритетних галузях, де потрібно підсилити рівень підготовки фахівців.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
523

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
59261

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1796

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді