Посилення протиепідемічних заходів: на що звернути увагу

Посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів з метою стримання розповсюдження коронавірусної хвороби.

Посилення протиепідемічних заходів: на що звернути увагу

Виховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОН

Таку інформацію повідомили у Міністерстві охорони здоров'я

За словами Віктора Ляшка, про необхідність посилення контролю повідомлені голови обласних державних адміністрації, керівники обласних підрозділів з питань охорони здоров’я, Національної поліції тощо.

«Зараз ситуація із коронавірусною хворобою в Україні контрольована, але ми бачимо тенденцію до зростання і маємо розуміти, що не час розслаблятися. Перемогти епідемію можна, лише докладаючи спільних зусиль. Кожен може носити маски, дистанціюватися від інших і отримати щеплення. Головне — пам’ятати, що ці кроки наближають нас до нормального доепідемічного життя», — зауважив Віктор Ляшко.

Крім того, від додав, що в умовах пандемії громадяни мають дотримуватися протиепідемічних заходів: носити маски в громадських будинках та спорудах, громадському транспорті, під час проведення масових заходів, дотримуватися дистанції.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді