Коротка лінійка 1 вересня: рекомендації МОН

У міністерстві рекомендують школам не відмовлятись від проведення святкових лінійок, однак, скоротити їх час

Коротка лінійка 1 вересня: рекомендації МОН

Виховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОН

У МОН рекомендують школам не відмовлятись від проведення святкових лінійок до 1 вересня.

Про це повідомив начальник головного управління середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко в інтерв'ю Фактам.

Тематика Першого уроку та навчання у 2021/2022 н. р.

За словами Юрія Кононенка, не варто казати що шкільна лінійка є пережитком минулого, оскільки є школи де вважають, що це нормально.

«У нас фактично всі роки незалежності, не було ніяких директивних вказівок про обов'язковість лінійки. До неї можна ставитися по-різному. Водночас не варто говорити, що це пережиток минулого. Цього не треба робити. Є школи, де вважають, що це нормально. І коротку лінійку 1 вересня бажано проводити», – зауважив чиновник.

«В сучасних умовах, якщо проводяться масові заходи такого типу, треба враховувати соціальну дистанцію і в кінці кінців аналізувати, чи є в цьому необхідність з точки зору епідситуації», – додав Кононенко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді