В Україні карантин продовжено до 1 жовтня

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

За інформацією МОЗ, поки передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні немає

Продовжено карантин в УкраїніЗа якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантин

Кабінет Міністрів ухвалив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 1 жовтня 2021 року.

Таке рішення було затверджено під час засідання уряду.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, поки немає передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні. Зокрема, процес вакцинації є ефективним захистом від коронавірусу.

«Кількість нових випадків захворюваності за останні тижні зростає, але передумов для зміни рівня епіднебезпеки поки немає. Закликаю всіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу», — наголосив Віктор Ляшко.

Окрім того, керівник МОЗ України зазначив, що для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму Кабінет Міністрів посилив правила перетину кордону. Але лише вакцинація є єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу хвороби чи смерті.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні — схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні.

Процес масової вакцинації населення проти COVID-19 в Україні здійснюється силами мобільних бригад з імунізації, пунктів щеплень та центрів масової вакцинації.

Повний перелік масової вакцинації та пунктів щеплень розміщений за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Для того, щоб організувати колективну вакцинацію з понад 50 охочими щепитися можуть телефонувати за номером контакт-центру 0 800 60 2019.

Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
490

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
59194

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1795

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді