В Україні карантин продовжено до 1 жовтня

Теми:
За інформацією МОЗ, поки передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні немає

Продовжено карантин в УкраїніЗа якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантин

Кабінет Міністрів ухвалив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 1 жовтня 2021 року.

Таке рішення було затверджено під час засідання уряду.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, поки немає передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні. Зокрема, процес вакцинації є ефективним захистом від коронавірусу.

«Кількість нових випадків захворюваності за останні тижні зростає, але передумов для зміни рівня епіднебезпеки поки немає. Закликаю всіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу», — наголосив Віктор Ляшко.

Окрім того, керівник МОЗ України зазначив, що для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму Кабінет Міністрів посилив правила перетину кордону. Але лише вакцинація є єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу хвороби чи смерті.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні — схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні.

Процес масової вакцинації населення проти COVID-19 в Україні здійснюється силами мобільних бригад з імунізації, пунктів щеплень та центрів масової вакцинації.

Повний перелік масової вакцинації та пунктів щеплень розміщений за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Для того, щоб організувати колективну вакцинацію з понад 50 охочими щепитися можуть телефонувати за номером контакт-центру 0 800 60 2019.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48052

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді