Зразки договорів про закупівлю у сфері організації харчування: СКАЧАТИ
Залишки коштів за освітньою субвенцією, що зекономлені внаслідок проведення процедур закупівель, спрямовуватимуться на придбання обладнання для їдалень закладів освіти.
Рішення про відповідне фінансування шкіл затверджено на засіданні Кабінету Міністрів.
Як зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, метою цього документу є забезпечення ефективного та результативного механізму використання цільових залишків освітньої субвенції у 2021 році та наступних бюджетних періодах.
З листа до редакції: «У новоствореній громаді забороняють вчителям харчуватися в їдальні. Чи мають право вчителі харчуватися в шкільній їдальні за власні кошти?»
«Питання використання цільових залишків освітньої субвенції є болючим для освітян, тому МОН продовжує вдосконалювати механізм їх використання. Ухвалені сьогодні на засіданні Уряду зміни допоможуть врегулювати це питання та сприятимуть позитивним змінам. Тож прошу голів облдержадміністрацій звернути увагу на активне використання залишків коштів для облаштування закладів освіти», — повідомив очільник Міносвіти.
Відповідно до затвердженого рішення, цільові залишки коштів за освітньою субвенцією використовуються у 2021 році та наступних бюджетних періодах з урахуванням цільового призначення субвенції та спрямовуються на об’єкти (види робіт), що були визначені Міністерством освіти та науки у встановленому законодавством порядку, а зекономлені внаслідок проведення процедур закупівель — на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) і навчальних кабінетів закладів освіти.
Використання освітньої субвенції на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти здійснюватиметься на засадах співфінансування.