Цифрова компетентність освітян є основним завданням

У Міністерстві освіти заявили про значні результати у розвитку цифрової освіти в Україні

Цифрова компетентність освітянГалузева угода на 2021—2025 роки: ЩО В ПРІОРИТЕТАХ

У Міністерстві освіти і науки виділили основні завдання діяльності, серед яких технічне забезпечення закладів освіти та цифрова компетентність освітян.

Таку інформацію повідомив заступник міністра освіти з питань цифрового розвитку і цифровізації Артур Селецький під час спілкування з представниками міжнародних організацій, ініціатив та проєктів.

Дезінфікуємо гаджети й оргтехніку: як, коли та скільки

Як він зазначив, у взаємодії з міжнародними партнерами Міністерство освіти показало значні результати у розвитку цифрової освіти.

«Ми створили платформу «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів. Започаткували державні та безкоштовні електронні журнали та щоденники. З метою технічного забезпечення освітнього процесу виділено 980 млн грн на закупівлю ноутбуків для вчителів. Близько 400 млн грн — на мультимедійне обладнання. На сьогодні технічне забезпечення та цифрова компетентність освітян є основними завданнями», — наголосив у своєму виступі профільний заступник міністра.

Окрім того, під час цієї зустрічі обговорювалися теми щодо підготовки Концепції цифрової трансформації освіти і науки як візійного документа цифрового розвитку сфери, закупівлі мультимедійного обладнання та забезпечення високошвидкісним Інтернетом шкіл у сільській місцевості.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136843

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85710

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46556

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5095

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді