Більшість закладів вищої освіти працюють у змішаному та дистанційному форматах

В Україні спостерігається тенденція відмови від дистанційного навчання на користь очного

Формати навчання в закладах вищої освіти

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Більшість закладів фахової передвищої та вищої освіти працюють у змішаному та дистанційному форматах.

Така інформація зазначена в результатах онлайн-опитування викладачів та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, що проводила Держава служба якості освіти.

Згідно з результатами, понад 40% респондентів повідомили про змішаний формат навчального процесу в своєму закладі освіти.

Ще понад 30% учасників освітнього процесу зазначають про суто дистанційний формат навчання.

Проте 27% опитаних студентів та викладачів повідомили про очний формат навчання.

Як повідомляють у Держслужбі, порівняно з минулим роком, спостерігається повільна тенденція відмови від дистанційного формату навчання на користь очного.

«Загалом протягом року спостерігається значний спад (майже утричі) застосування дистанційного формату роботи в усіх закладах вищої та фахової передвищої освіти», — повідомляється в результатах дослідження.

Зауважимо, що опитування було проведено у І кварталі поточного року в 50 закладах фахової передвищої та 60 закладах вищої освіти, зокрема й переміщених коледжах та університетах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Готуємо дитину до школи за допомогою рухливих ігор

Під час рухливої гри дитина реалізує одразу два природні прагнення — гратися і постійно рухатися. Пропонуємо дві рухливі гри, які допоможуть розвинути у дитини довільність, увагу та координацію
2742

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38524

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді