Останні дні реєстрації на ЗНО — 2021

Дата подання документів до УЦОЯО визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті
Останні дні реєстрації на ЗНО — 2021
Сім небезпечних челенджів: ВРАХУЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ

5 березня — останній день, коли випускники можуть зареєструватися на ЗНО-2021 та відправити поштою реєстраційні документи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Таку пам’ятку опублікували в Українському центрі оцінювання якості освіти та наполегливо порадили не зволікати з відправленням пакету документів.
⇒⇒ Як провести батьківські збори до ЗНО
Варто нагадати, дата подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, відправлені після 5 березня, опрацьовувати не будуть.
На сайті УЦОЯО також зазначили, що після надсилання документів поштою за допомогою спеціального сервісу можна перевірити стан опрацювання реєстраційних документів. Для цього до сервісу потрібно ввести номер реєстраційної картки.
Отримані документи в регіональних центрах оцінювання якості освіти опрацьовують у міру їх надходження, але не довше 10 робочих днів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9952

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12278

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді