Розроблено інтерактивний проєкт для освітян «Школа в умовах пандемії»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Порадник допоможе оцінити готовність школи до вирішення викликів, пов’язаних із Covid-19

Розроблено інтерактивний проєкт для освітян «Школа в умовах пандемії»

Дистанційне навчання: на яких ресурсах організувати

В Україні презентували запуск інтерактивного порадника під назвою «Школа в умовах пандемії», який допоможе оцінити готовність закладу освіти до вирішення викликів, пов’язаних із COVID-19, і запропонує ідеї для ефективнішої роботи в умовах пандемії.

Порадник створено за ініціативи ЮНІСЕФ, МОН України та Центр сталого миру та демократичного розвитку (SeeD). У проєкті вміщено вже існуючі рекомендації вітчизняних експертів, а також використано матеріали ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших міжнародних організацій.

Серед провідних тем порадника: створення безпечного освітнього середовища та забезпечення доступу до якісної інклюзивної освіти для всіх дітей, зокрема найуразливіших категорій.

Проєктом також передбачено тематичне опитування керівників і педагогів щодо роботи закладів в умовах пандемії. Відповіді на запитання анкети допоможуть з’ясувати наявні потреби закладів, ефективно планувати підтримку, удосконалювати державну політику щодо реагування на виклики пандемії та мінімізувати її негативний вплив на освітній процес.

Розробники порадника радять залучити до роботи з ним колег, зокрема заступників директора, шкільних психологів, соціальних педагогів та вчителів. Так педагогічний колектив зможе надати додаткову інформацію та цінний зворотний зв’язок.

Перейти до інтерактивного порадника можна за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47908

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159912

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді