Приватизацію майна закладів освіти може ухвалити ВР

ВР у першому читанні ухвалила законопроєкт, що передбачає приватизацію майна закладів освіти

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Майно закладів освіти, яке понад три роки не використовуватиметься в освітньому процесі, можна буде приватизувати.

Законопроєкт з відповідною нормою було подано до Верховної Ради, яким зокрема передбачено внесення змін до деяких законів у частині ефективного управління закладами освіти і державним майном.

У першому читанні за ухвалення даного законопроєкту проголосували 237 народних депутатів.

Якщо законопроєкт буде ухвалено в цілому, то майно державних або комунальних закладів освіти, що понад три роки не використовується в освітньому процесі, може бути включене до переліку об'єктів, що підлягають приватизації.

Приватизація майна закладів освіти може бути проведена за умови, що надходження від її проведення будуть використані виключно на освітні потреби.

Індекс фінансової спроможності шкільної освітньої мережі

Однак приватизація таких закладів буде неможливою, за умови якщо інші державні чи комунальні заклади освіти, установи, підприємства або організації виявлять зацікавленість у передачі їм зазначеного майна.

Законопроєкт підтриманий Міністерством освіти і науки.

За висновками Міністерства фінансів, норми проєкту закону узгоджуються та не суперечать законам, що регулюють бюджетні відносини.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді