Працівників ІРЦ на роботу підвозять в межах співпраці держави з приватною компанією

Запустили проєкт з підвезення працівників київських інклюзивно-ресурсних центрів

Pidvezennia_pratsivnykiv_2022_Pedrada.jpg

Таку інформацію повідомило Міністерство освіти і науки України.

Проєкт покликаний створити комфортні умови підвезення педагогічних працівників до або із закладу освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Проєкт успішно працює з 1 грудня 2022 року з питань підвезення працівників інклюзивно-ресурсних центрів Києва – за принципом знижки в 100% від перевізника.

Уже у 2023 році МОН планує продовжити співпрацю – залучити до проєкту не лише ІРЦ, а й ЗЗСО Києва.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4936

Вчителю-початківцю, керівнику закладу освіти, вчителю-наставнику все про педагогічну інтернатуру

Ви початківець, який вперше розпочинає свою педагогічну діяльність, чи керівник, що прийняв на роботу молодого спеціаліста, а, можливо, вас призначили наставником до інтерна – у цій статті ви знайдете відповіді, як на законних підставах врегулювати трудові відносини між всіма учасниками навчально-виховного процесу, допомогти адаптуватися молодому педагогові і формувати професійні компетентності з перших кроків
15525

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді